Modelreglementen
< Alle modelreglementen08. Eigenaar zelf in gebruik nemen van privé-gedeelte
MR2006 34.1 Uitsluitend gebruik 08. Eigenaar zelf in gebruik nemen van privé-gedeelte
Iedere eigenaar en gebruiker heeft het recht op uitsluitend gebruik van zijn privé gedeelte.
MR2006 34.2 Inwonende huisgenoten 08. Eigenaar zelf in gebruik nemen van privé-gedeelte
Een eigenaar behoeft geen toestemming om met zijn huisgenoten zijn privé gedeelte in gebruik te nemen, of om een tot dusver niet tot zijn huisgenoten behorend persoon bij zich te doen inwonen.
MR2006 34.3 Nadere regels omtrent in gebruik geven 08. Eigenaar zelf in gebruik nemen van privé-gedeelte
Ten aanzien van het in gebruik geven van een privé gedeelte aan een gebruiker is het in de artikelen 35 tot en met 38 bepaalde van toepassing.
MR2017 36.1 Uitsluitend gebruik, Aansprakelijkheid eigenaar 08. Eigenaar zelf in gebruik nemen van privé-gedeelte
Iedere Eigenaar en Gebruiker heeft het recht op het uitsluitend gebruik van zijn Privé-gedeelte.
MR2017 36.2 Inwonende huisgenoten, Aansprakelijkheid eigenaar 08. Eigenaar zelf in gebruik nemen van privé-gedeelte
Een Eigenaar behoeft geen toestemming om, met zijn eventuele huisgenoten, zijn Privé-gedeelte in gebruik te nemen of om een tot dusver niet tot zijn huisgenoten behorend persoon bij zich te doen inwonen.